3 Aralık 2012 Pazartesi

SPOR ÖDÜLÜ 3 BANT DÜNYA 2.Sİ ÖMER KARAKURT'UN - 03.12.2012            
            21. Dönem İl Genel Meclisi CHP Grubunun Sanat, Çevre, Tarım Ödüllerinden sonra, Spor Ödülü Gençler 3 Bant Dünya 2.si Ömer KARAKURT’un.
Dünyanın en iyi 16 bilardocusunun katılımı ile İspanya’da yapılan Gençler Dünya 3 Bant Bilardo Şampiyonasında Dünya 2.si olan ayrıca İtalya’da yapılan Gençler Avrupa 3 Bant Bilardo Şampiyonasında Avrupa 2.liğinin de sahibi olan Sayın Ömer KARAKURT ile gurur duyuyoruz.
Sayın Ömer KARAKURT bu ödülleri elbette kendi yeteneği ve emeği ile kazandı. Ama biliyoruz ki bu başarıların arkasında anne - babasının sonsuz desteği ve emeği vardır. Onlara da ayrıca teşekkür ediyoruz.
Bilardo sporu Avrupa’nın en seçkin 5 branşı arasında yer almaktadır. Sinop Bilardo İl Temsilciğinin bütün çalışmalarına ve başarılarına rağmen hak ettiği gündeme sahip olmaması, Sinop’un spor alanında bir kaybıdır.
Bildiğimiz gibi bilardoda 3 önemli unsur var. Duruş-Tutuş-Vuruş. Bu 3 unsuru mükemmel ahenk ve yeteneği ile birleştirerek toplara yön çizen Sayın Ömer KARAKURT’a bilardo otoriteleri  “Bilardonun Yeni Prensi” diyor.             Sayın Ömer Karakurt Sinop’u, Türkiye’yi, Avrupa’yı başarı ile temsil eden bir bilardocu. Eğer gezegenler arası bir şampiyona olsaydı eminiz Dünya’yı da en iyi şekilde temsil ederdi.Biz de, yolunun açık olmasını dileyerek 21. Dönem İl Genel Meclisi CHP Grubu olarak Sayın Ömer KARAKURT’u tebrik ediyor, Spor Ödülümüzü kendilerine takdim ediyoruz.03 ARALIK 2012
 

 

BÖLÜM 1

 

BÖLÜM 2

 
Abdullah BATUR
İl Genel Meclisi Üyesi
CHP Grup Başkan Vekili

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder