30 Eylül 2013 Pazartesi

15. ALTIN PALET SUALTI GÖRÜNTÜLEME TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ÇEŞMEDÜNYA TİYATROLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİ SİNOP


POLİS TEŞKİLATININ 168.YILINDA ŞEHİTLİKTE ANMA TÖRENİ.


SANAT ALANINDA DA VARIZ...

15 NİSAN DÜNYA SANAT GÜNÜNDE GÜZEL SANATLAR LİSESİ ÖĞRENCİLERİNİN VE ÜLKEMİZ RESSAMLARININ BİRLİKTE AÇTIKLARI SERGİ, HER TÜRLÜ ÖVGÜYE VE TAKDİRE LÂYIKTI. SİNOP SANAT DÜNYASI'NA BU SERGİYİ KAZANDIRAN GÜZEL SANATLAR CAMİASINA, BETÜL HOCA'YA VE KORKUT HOCA'YA TEŞEKKÜRLER...
"BEN BARIŞ GELİNİYDİM" 
Pippa Bacca için Korkut Hoca'dan1-A GRUBU MADEN OCAĞININ DENEME ÜRETİM ÇALIŞMALARI

1-A GRUBU MADEN OCAĞININ DENEME ÜRETİM ÇALIŞMALARINI ŞB.MD. AHMET BEY, KABALI MUHTARI EROL BEY, AHMETYERİ MUHTARI SELÇUK BEY İLE YERİNDE İNCELEDİK. ISRARLI ÖNERGELERİMİZLE GÜNDEME TAŞIDIĞIMIZ KONU, NİHAYET SONUCA ULAŞIYOR. İL ÖZEL İDARESİNİN TARİHİNDE İLK DEFA RUHSATLI MADEN OCAĞI SAHİBİ OLMASINA VE KÖYLERE YAPILACAK HİZMETLERE KATKIMIZ OLDUĞU İÇİN ÇOK MUTLUYUZ.
1 MAYIS 2013 TARİHİNDE PARTİLİ ARKADAŞLARIMIZLAGERZE, ERFELEK BELEDİYE BAŞKANLARIMIZ VE ESKİ İL BAŞKANIMIZSAYIN SEYİT SAATÇİ'NİN 31. SANAT YILI SERGİSİ AYANCIK

SİNOP'TA İNANÇ TURİZMİNİN ZİYARET YERLERİNDEN OLAN ÇEÇE SULTAN TÜRBESİNDE İDİK.

TÜRBENİN VE YANINDAKİ MESCİDİN, AYDINLATMA, BOYA, CİT ÇEVİRME, ŞADIRVAN KUBBESİ VE KÜÇÜCÜK ÇATI TADİLATI İHTİYAÇLARINI TESPİT ETTİK. AYRICA ÇÜRÜMEYE TERK EDİLEN ÇEÇE SULTAN SANCAĞININ ÇERÇEVELENİP TÜRBEYE ASILMASI İÇİN KONU MECLİS GÜNDEMİNE SUNULACAK. 


İL MECLİSİNDE KOMİSYON ÇALIŞMASI. "YAYLA TURİZMİ"DURAĞAN İLÇEMİZDEKİ BUZLUK MAĞARASI VE EŞSİZ MANZARASINI, BARAJ ÜSTÜNDEKİ TERDEK KAYALARINI İNCELEDİK.

AYANCIK İLÇEMİZDE YAPILAN İNCELEMELER


SAYIN BAYRAM YILDIZ, SAYIN ŞÜKRÜ IŞIK İLE BİRLİKTE AYANCIK İLÇEMİZDEYDİK. İSTEFAN'DA SAANEN KEÇİ AĞILLARINI, AÇIK MEZARLARI VE KEMİKLERİ, SİT ALANI DİBİNDE AÇILAN OCAKLARI, İSTEFAN LİMANINI, BAKIRLI ZAVİYE’DE İSE TÜRBE VE CAMİİSİNİ GEZDİK.


YÖRENİN TARİH, DOĞA, İNANÇ TRİZMİ VE HAYVANCILIK AÇISINDAN DEĞERLENDİRİLMESİ İÇİN RAPORUMUZU İL MECLİSİNE SUNACAĞIZ. 
ERFELEK BELEDİYE BAŞKANIMIZ MUZAFFER ŞİMŞEK İLE BİRLİKTE HACIOĞLU KÖYÜ GÜREŞ ETKİNLİKLERİ


SİNOP VALİSİ'NİN ŞAHİTLİĞİNDE "ABDULLAH BATUR SÖZÜNÜ TUTMUŞTUR"

SAZLI AKBAŞ GÜREŞ ŞENLİKLERİNDE KAŞBAŞI MUHTARLARINDAN SİTEM. SAZLI AKBAŞ GÜREŞLERİ’NDE 11 KÖY MUHTARI ADINA AÇIKLAMA YAPAN ALİ DÖNMEZ, BÖLGE KÖYLERİNE HİZMET İÇİN VERİLEN SÖZLERİN ARKASINDA DURANLARA TEŞEKKÜR EDEREK ŞAHSIMA ŞİLT VERDİ.


SÖZÜNÜ TUTMAYANLARA İSE SİTEM ETTİ.